| 1beatrice6 a întrebat:

Heei! De ce cand repostez un story in care am fost etichetata pe Instagram, aplicatia il reposteaza incomplet sau doar jumatate din cat este storyul?

1 răspuns:
| niiiiy a răspuns:

Problema cu repostarea incompletă pe Instagram poate fi cauzată de erori temporare sau de conexiune instabilă. Asigură-te că ai ultima versiune a aplicației și o conexiune bună la internet. Dacă problema persistă, încearcă să rescrii și să repostezi story-ul sau reinstalează aplicația. Sper că te ajută aceste sugestii!