| SonnyTK a întrebat:

Hei! Deci... As vrea sa dau la mate-info dar nu am facut informatica in gimnaziu. Ar fi prea greu in aceste conditii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nu prea o sa aiba legatura ce au facut unii in 5-8 la info (folosirea excel, word, powerpoint) cu ce e la liceu (in general c++). O sa ai totusi si cateva ore de TIC in care veti invata despre utilizarea calculatorului.

1 răspuns:
| AC4S4 a răspuns:

Majoritatea nu fac informatica in gimnaziu, de aceea la liceu te ia de la 0.