| ToxiikGirl a întrebat:

Hei. duminica am fost in excursie cu clasa si am fost la biserica CAraiman din busteni, iar acolo este un pod unde te urci pe el si arunci bani in "fantana" aia, eu si prietena mea am facut cate o poze podului cu aparate de fotografiat diferite si cand am ajuns acasa si ne-am uitat la poze am observat ca nu ne apare podul in poza.Cand am vazut neam cam speriat, imi puteti spune daca la voi a aparut si daca stiti de ce nu a aparut in poza.Fondaa

2 răspunsuri:
| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Nu prea imi vine sa cred... poate nu era podul in obiectiv happy sau ati facut poze la cativa metri distanta de acel pod si ati crezut ca ati facut pozele pe pod sau nu stiu straight face uploadeaza acele poze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste:) http://www.formula-as.ro/......aiman-5442