| NicollNikkyKv a întrebat:

HEI, este cv program de poze care iti face ochii mari, fete amuzante. http://www.youtube.com/watch?v=Jso7cz7addM
asa. cum se numeste am cautat pe magazine play da nu am gasit sau pe google.
funda si vot

1 răspuns:
| Mariah01 a răspuns:

Bună, #NicollNikkyKv!
Poți instala aplicația Candy Camera (o găsești în Play Store/Magazin Play). Această aplicație are mai multe efecte, tu trebuie să cauți efectul cu numele „ Monster ". După ce l-ai găsit, vei avea exact același efect ca al celor doi din videoclip. Distracție plăcută!