| anutza6117 a întrebat:

Hei,este pe facebook o poveste "eu eva" scrisa la pagina Primul sarut,vroiam sa va intreb daca ati citi,acolo la comentarii scrie ca e luata,nu e original si ele au recunoscut si au zis ca o sa continue sa posteze numai ca fac ele,dar eu vreau sa stiu ce se intampla ca nu poveste,nu cum vor ele,stii cumva cum se numeste povestea, daca e "eu eva" sau alltfel.am sa du linkul http://www.facebook.com/......media/set/

Răspuns Câştigător
| dianadiana14 a răspuns:

De fapt povestea este luata de pe pagina oficiala JURNALUL UNOR PUSTOAICE :]
winking

| anutza6117 explică (pentru dianadiana14):

Aa,imi poti da linkul happy

| anutza6117 explică (pentru dianadiana14):

Da-mi linkul cu poveste, nu cu toata pagina, exact cum am dat eu puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Păi nu cred că se numește așa.I-au dat un nume ele.

| anutza6117 explică (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Pai,cum s-ar putea numi, adica nu ati citit voi ceva de genu, sau intrebati-le voi pe fb ca eu sunt blocata si nu pot, va rog sad