| Xlove64 a întrebat:

Hei!
Eu am un aparat de fotografiat Canon cu obiectiv ..si anumite persoane, in afara de cele cunoscute, m`au rugat se le fac si lor poze ..ma rog "sedinta " laughing
Dar nu stiu ce sa fac. daca are sau nu rost sa le cer bani ( plus ca pozele facute le si editez in ps )
Voi ce parere aveti. daca ar fi sa cer bani, cam cat ar fi suma potrivita laughing?
Funda [scuze categoria]

2 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Da, cere bani. Acum depinde cate poze le faci. 10-20 de lei pentru mai multe poze thinking

| SuneteDeChitara a răspuns:

Păi, ar trebui să le ceri 50 de bani sau 1 leu de poză. Deşi 1 leu e cam scump. Cred că 50 de bani ar fi cel mai potrivit pentru o poză. Aşa ei o să îţi ceară să faci mai multe poze iar tu o să te alegi cu mai mulţi bani.