| Decebalul a întrebat:

Am facu adineaori o prostie si mi-am sters folderul in care aveam toata muzica ( si din cosul de gunoi)! Am incercat sa recuperez muzica cu programul Recuva, dar nu mi-am recapatat toate melodiile! crying Esista vreo posibilitate sa recuperez toate melodiile?; pentru ca nu vreau sa le descarc din nou si in plus nici nu le stiu pe toate. Dau funda!
P.S: folosesc winamp, si am sters folderul cand am incercat sa sterg doar un folder mai mic cu alte melodii din folderlu principal.

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Din pacate nu ai cum.
Spatiul lasat liber este folosit mai departe de sistemul de operare. Ai avut noroc ca ai putut recupera si ceea ce nu ai sters.

Poit sa te uiti in winamp, daca ai salvat pe undeva o lista si sa o descarci din nou... sad

| Decebalul explică (pentru cristimihailov):

Stii cumva cum pot sa vad daca am salvat lista?

| cristimihailov a răspuns (pentru Decebalul):

Fa o lista winamp, salveaz-o, vezi ce extensie are si apoi cauta pe tot hard-diskul toate fisierele cu acea extensie.

Incarca-le pe rand si vezi ce ai.