| hahaha a întrebat:

Hei! Fetelor, baietii cu parul mare sau cei tunsi mai scurt? ce parerea aveti, pe care i-ati vrea langa voi? >:

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Tunsi mai scurti!
sa nu creada lumea ca ma tin cu o prietena de mana big grin

bye-bye

| Liviu a răspuns:

Fiecare are stilu sau propriu normal.
Nu pot spune ca tin cu pletosi ( ca sunt pletos)
Dar nu tin nici cu cei care sunt periuta ^^
Fiecare alege ce ii place
Cu alte cuvinte.
Fiecare ne vedem in un anume fel happy
Eu spre exemplu
Am plete de mai bine de 1 an si ceva
Nu imi pasa de ce cred alti ^^
Important e sa ma simt eu bine in pielea mea right?
P. S Parul mare trebuie spalat mult mai des decat cel scurt ^^

| AnnnaMarrria a răspuns:

Imi plac cei cu parul mai scurt!
nici foarte scurt...la chelie... dar nici foarte lung.cam ca Costin Sforaru.
winking Baftawinking

| annna a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:91&tx=92&ty=61&biw=1280&bih=489 ...asa sunt draguti;)

| CristinaCristi a răspuns:

Eu sunt cu un baiat tuns mai emo...adica cu breton in fata [super drept] si scurt! nu, lung! 11

| LauraLl a răspuns:

Pai sincer eu prefer baietii cu parul' lung ca nu arata nici a cocalar si nici a emo convins laughing

| hahaha explică:

nu il am foarte lung! cam de 7cm, si imi sta aiurea I don't want to see adica sta rebel si nu pot sa-l asezhee hee

| MissYouToo a răspuns:

Hei! personal nu imi plac, doar nu sunt femei. Baietii cu parul scurt sunt cei mai simpatici, desi in unele cazuri imi plac unii cu parul mare, daca acestora le sta bine si se vede ca il ingrijesc.(oricum nu stilul acela prins in coada, ARATA PENIBIL). Un actor caruia ii sta bine este Mario Cimarro, dupa parerea mea si nu l-as vedea cu el scurt :D. http://www.google.ro/......tp?/images Scuze daca jignesc pe cineva :) numai bine!

| Roxanne_4260 a răspuns:

Cred că cel mai mult îmi plac cei cu părul lung. Nu exagerat de lung, cam până undeva la umeri ori poate puţin mai jos.
Creţ, ondulat sau drept?! Nu contează, atât timp cât e îngrijit, curat şi îi stă bine.
Îmi plac şi cei cu părul tuns scurt, dar nu toţi.
Oricum, trebuie să recunoaştem: nu oricui îi stă bine cu părul lung, dar nici cu părul scurt nu stă bine oricui.
Preferaţii mei tot cei cu părul lung rămân big grin.

| AngiFmss a răspuns:

Pei daca baieti au parul lung fetele ce mai aulaughing

Ma rog mie`mi plac cei cu parul scurt dar nu la chelie sau ceva in genu sau cu parul mediuhee hee, ...Gen justin bieber frizura aia e tare!:X

| Allyna_5364 a răspuns:

Hei! sincer eu prefer baietii tunsi mai scurt... dar imi plac si baietii cu parul mai lung au un stil mai "rock"...winking

| marett16 a răspuns:

Nu conteaza atat timp cat sa fie draguti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei cu parul masre

| meee_6909 a răspuns:

Cu parul mediu
sau mare big grin