| Lassaria a întrebat:

Hei fetelor stiti cam cat costa un machiaj facut la salon si un vopsit brunet pentru par mediu?

1 răspuns:
| LARYCT a răspuns:

Buna! Sunt mai multe optiuni,sa pot sa-ti spun mai exact pretul ar trebui sa stiu din ce oras esti si cam ce saloane frecventezi acceptabile sau renumite,ce fel de machiaj doresti:de zi,de seara, nunta, show-room.In general un machiaj la salon porneste de la 50 de lei si poate ajunge la 200 lei,daca nu e prntru showroom, cat despre vopsit, ar trebuie sa oscileze intre 60 si 150 de lei. Sper ca ti-am fost de folos.Papa