| D3nis a întrebat:

Hei fratilor!Deci sunt intr-o stare foarte proasta in care nu vreau sa mai vad pe nimeni si vreau sa mor crying !Deci ii la mine in clasa o fata pe care o plac foarte mult dar ea nu ma place de loc!Si cred ca il place un pic pe colegul meu cel mai bun.Pur si simplu cand is cu ea vreau sa o impresionez sa fiu amuzant si astea,dar ma port fara sa vreau ca un tampit.Nu stiu ce sa fac sa ma placa si cum mama naibii sa o mai impresionezi si alte chesti de genu,poate ma ajutati voi va rog mult!Sincer chiar nu mai vreau sa merg nicari sau sa mai vad pe cineva,vreau doar sa stau singur si sa ma ranesc sau altceva.Deci va rog ajutati-ma cu sfaturi cum sa o fac sa ma placa,dar fara cadouri gen flori sau ciocolata ca o sa ma creada un disperat si nu vreau sa ies prea mult in evidenta!

4 răspunsuri:
| alinbrd a răspuns:

Vezi daca si ea te place.Limbajul semnelor, cauta pe google.

| NuamnumesuntANM a răspuns:

AAA interesant nu te gandi la sinuciderelaughing. cand intri in discutie cu ea stai calm si incearca sa nu o mai bagi in seama 2-3 saptamani si vezi ce reactie are:d.Si daca nu gasesti u alta pana la 18 ani stai linistit.big grin

| D3nis explică (pentru NuamnumesuntANM):

Mda si daca nu o bag eu in seama ce...va merge la colegu' meu.sad

| NuamnumesuntANM a răspuns (pentru D3nis):

Unele fete sunt atrase de baietiiiii mai misteriosi bine majoritatea si u ai spus nu vrei sa pari un obsedat fa cum am spus eu uita-te doar in pauza si la ore la ea si cand se uita la tine intorci capu sau zambesti:d sau ambelelaughing