| Fluture a întrebat:

Hei Hei! Stiu ca e devreme, dar. as vrea sa-mi dati si mie cateva poze cu sandale cu talpa ortopedica pentru. banchetul clasei a8a. Cu talpa ortopedica as vrea sa-mi iau incaltari sau cu toc dintr-acela gros. As vrea niste modele cat mai noi daca se poate. Si cam la ce rochii ar merge sandalele cu talpa ortopedica sau pantofi cu toc gros. Mersi. Funda si voturi.; x

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu sunt in aceeasi pb cu tine...dar cu cred ca cu toc gros ar arata mai bine

| Mara78 a răspuns:

Sandale cu platforma gasesti aici http://www.marissa.ro/catalog/sandale-dama-385250