| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor...Peste cateva zile am banchetul unei prietene si nu stiu cum sa ma imbrac. Ziceam pantaloni scurti de jeans+o camasa+sandale cu talpa ortopedica si cu un plic.voi ce imi propuneti(nu prea vreau rochite)? Cel mai bun rasp fundita + vot, iar celelalte voturi!

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Eu spun ca cele cu talpa ortopedica sunt mai lejere decat cele cu toc si ce ai propus tu e ok pentru ca nu e nici prea elegant nici prea "de strada"

8 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Costum

| Dana211 a răspuns:

Banchetul sau majoratul? Daca e vorba de banchet mie mi se pare aiurea sa te imbarci in blugi dar daca te referi la majorat atunci e ok.

| Dana211 a răspuns:

Daca e banchet in niciun caz blugi pentru ca in general genul asta de evenimente se tin la restaurante unde imbracamintea trebuie sa fie eleganta.

| Dana211 a răspuns:

Atunci imbraca-te cum doresti si cum te simti mai bine pentru ca e clar ca toti vor veni imbracati cat de cat lejer tinand cont de locatie

| Dana211 a răspuns:

Chiar daca iti stiu culoarea pielii si a parului e greu sa imi dau cu parerea. Cel mai bine e sa vezi tu cu ce iti sta mai bine atunci cand probezi ceva. Ideala ar fi sa nu le iei pe toate 3 de culori diferite

| Dana211 a răspuns:

Depinde si de cat de eleganta e camasa si daca culoarea ei se potriveste cu modelul sandalelor.

| YonikaBilibika a răspuns:

Pai daca e banchet...ar fii bine ori rochita ori o fustita ceva....sau daca chiar nu vrei ia`ti niste bugi stramti cu un tricou lung peste, su o cordeluta sau ceva pampos si voillawinking nu ma critica am doar 12 ani laughing

| anonim_4396 explică (pentru YonikaBilibika):

Mersi!laughing