| LoveWins a întrebat:

Hei..imi puteti da o lista cu cele mai faine carti de dragoste..am citit o gramada si nu mai gasesc prin librarii aproape nicio carte pe care sa n=o fi citit laughing).
Va rog :* dau funda :*

2 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! Pai, tinand cont ca ai citit foarte multe, presupun ca deja Daca as ramane, Cautand-o pe alaska, si celelalte din aceeasi serie.Niste carti absolut superbe sunt Fluturi,si mi-a mai placut mult si Daca as ramane. Acum nu stiu ce varsta ai tu,pentru ca iti recomand Cinzeci de umbre ale lui Grey. Poate ca ti-ar placea si cartile de la Silvia Day,Crossfire. Incearca si Eve,care are pe langa dragoste si inca ceva,adica povestea se desfasoara in viitor, poti citii o descriere pe net. Acum, carti mai putin cunoscute, asa cred laughing :
Sotia calatorului in timp-de Andrey Niffenegger
P.S. Te iubesc -Cecilia Ahern

Alte carti care mi-au placut ar fi :
O zi-David Nicholls
Fericirea incepe azi
Amor la Paris
Intimidare
Fericirea mea esti tu
Te astept
E usor sa te iubesc
Zi dupa zi
Apa pentru elefanti (geniala cartea! )
Anna si sarutul Frantuzesc

Nu stiu cate dintre ele ai citit, dar mie toate mi-au placut happy Sper doar sa iti placa si tie

| MadaMadalici a răspuns:

Seria Legile atractiei merita citita