| Ruxinic a întrebat:

Hei. Imi ziceti si mie site'uri de haine mai cool.Gen pluovere cu mustati,tricou cum poarta cei bassebal pentru fete, blugi etc. Vreau cat mai multe va rog

Răspuns Câştigător
| nicoalina a răspuns:

Poți încerca magazinele de aici: http://magazine-haine.com. Multe magazine online au reduceri în această perioadă. Spor la cumpărături!

1 răspuns:
| danutz9100 a răspuns:

Nu stiu daca gasesti ce iti trebuie, dar incearca pe acest comparator, sunt produse ok si de calitate: www.minipret.eu