| Cariorra a întrebat:

Am o mica problema in legatura cu imbracatul.

Caut niste site'uri unde pot cumpara niste haine fashion frumoase (blugi, pluovere, maiouri, tricouri, ghete pantof, etc.)

Am gasit si eu unele si am gasit niste ghete pantof de culoare BEJ si nu stiu ce culori as putea asorta bejul la blugi/pulover/tricou/geaca. Se poate sa ma ajutati va rog?

Multumesc + dau funda!

Răspuns Câştigător
| Sophie02 a răspuns:

Pai cu bejul merg alte culori pastelate:roz, albastru, mov...dar in special roz pastel :)
Siteuri din Romania nu stiu, insa iti dau cateva din afara care au transport gratuit in toata lumea:
www.romwe.com
www.chicwish.com

Sper ca te-am ajutat.:*

2 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Vezi aici daca gasesti ce cauti: http://cumpara-haine-online.com/