| FataOreo a întrebat:

Hei.
in curând, va fi ziua mea de naștere, insa sunt intr o mare dilema, având in vedere ca habar nu am unde sa o sărbătoresc. m-am gândit sa o fac la mine acasa, dar apoi m-am gândit ca, totuși, e vara si e aiurea sa stam 15 persoane intre 4 pereti.
așadar, știți vreun local in Bucuresti, care ar putea organiza petrecerea sau ceva de genul? sa aibă muzica, un bar, ceva, eventual si o terasa ca sa putem sta si la aer daca e prea cald, habar n-am. si nu cred ca va fi nimeni major, deci cluburile gen BOA ies din discuție laughing
dau funda, multumesc!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde ce vîrstă ai, dar de ce nu mergi la mc donald s, au ăia birthday party.

| FataOreo explică (pentru CristiDinBucuresti):

Imi pare rau daca ai impresia ca împlinesc 10 ani. happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru FataOreo):

Scuze nu am vrut să te jignesc, cîti ani ai?

| FataOreo explică (pentru CristiDinBucuresti):

14 momentan, 15 peste 2 saptamâni