| ingerasul1612 a întrebat:

Imi puteti da va rog idei de restaurante unde as putea sa-mi sarbatoresc ziua de nastere in Bucuresti (fac 15 ani)? Mi-as dori sa aiba mancare buna, sa nu fie foarte scumpe si sa aiba muzica pe care sa putem dansa... Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acasa la mama si tata, gasesti mancare buna, nu-i scump deloc si poti dansa pe ce muzica vrei.
Implinesti doar 15 ani, nu 18, ca sa mergi la restaurant!

| kermit1312 a răspuns:

La 15 ani te poti duce si la Mc donalds

| Roxanacretu2 a răspuns:

Salut. Recomand cu drag http://nonameevents.ro. O sa te distrezi de minune!