| skillet001 a întrebat:

Hei! In februarie este ziua unui foarte bun prieten. Si nu stiu ce cadou as putea sa ii fac. Sa va dau cateva detalii:
Echipa lui preferata Dinamo
Cele mai bune prietene ale lui sunt: eu si inca o fata
Cadou de Craciun i-am facut un colaj de poze cu Dinamo, iar cealalta tipa i-a dat o rama in care era o poza cu noi 3.
Fotbalul este viata lui
A fost o perioada portar la echipa de juniori a lui Dinamo
Idei?
Dau fundita! :*

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cumpara-i un caine, acesta fiind simbolul dinamovistilor.

| Drimmero a răspuns:

Nasoala decizie sa tina cu dinamo, a facut un pas inapoi tinand cu ''cainii''. Fiecare cu echipa lui de suflet. Daca tot este microbist, cumpara-i fulare sau accesorii ce au emblema lui dinamo, o minge sau un echipament, dar ce au legatura cu dinamo!

| Rakanishuu a răspuns:

Vorbeste cu cealalta fata astfel incat sa puneti amandoua bani si sa ii luati un tort in forma de teren de fotbal sau ceva de genul, plus o minge.