| MariaXDD a întrebat:

Hei!

La mine la scoala un băiat a venit cu hoverboard-ul la scoala si acum ma bate gândul sa imi iau unul.

Chestia este ca nu stiu sa merg pe skateboard sau penniboard.

Vreau sa stiu va rog daca e usor sa mergi pe hoverboard (când colegul ăla mergea pe el mi s-a părut ca e usor), în cat timp a poate strica si de unde as putea sa cumpăr unul (magazin nu site).

3 răspunsuri:
| McLISTO a răspuns:

Pe hoverboard e de 3 ori mai ușor să mergi decât cu un skateboard

| MariaXDD explică (pentru McLISTO):

Cam cat de repede a poate strica, crezi ca pot merge cu el pe beton?

| HorneaDaniel2002 a răspuns:

Eu am invatat sa merg pe hoverboard in 2 ore, si nu stiu sa merg pe skate. E chestie de echilibru. Mi s-a parut imposibil la inceput, dar acum e floare la ureche!