| Mada_4041 a întrebat:

Hei. La scoala avem un obicei de a da cadouri de Mos Nicolae. Am tras la sort care cui ii dam.eu trebuie sa cumpar un cadou unei colege. si nu am idee ce. Ceva simbolic. Aveti vreo idee?straight face Fundapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Adelinep a răspuns:

Poti sa ii iei o ciocolata cateva bomboane.un ingeras de sticla sau tot felul de chestii de astea specifice craciunului. Daca gasesti in supermarket-uri, sunt ghetute din protelan la 9 lei frumoase speciale pentru cadouri happy
Noroc!

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate o figurina de ciocolata sau poate te ajuta http://crownfashion1.blogspot.com/......ori-1.html

| Angel_8399 a răspuns:

Salut.ultimul cadou primit din partea unui coleg atunci cand ne-am facut cadouri de Craciun a fost un ursulet.deci ce pot sda-ti spun.ar merge un ursuletbatting eyelashes. Succes:*