| Fluture a întrebat:

Hei. La vara vreau sa merg la mare cu ai mei, in Bulgaria, asa ca vreau sa va intreb o chestie. Imi dati si mie o lista cu preturi la cazari: hoteluri, pensiuni, vile, case ceva? Va rog! As vrea sejur de 7 zile [nu conteaza statiunea], la sfarsitul lui iulie-inceputul lui august. Mersi anticipat. Dau funda si votturi
Ai un raspuns pentru Fluture?hee hee

2 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Uite iti dau un link in care va trebui sa alegi uh ce sejur vrei
http://www.jeka.ro/Sejur-BULGARIA.aspx?gclid=COe_1tz-gqcCFYm-zAodjwjsdg

Nu vreau sa aleg in locul tau
pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia uitete pe net "La mamaia 7zile si o nopte, mancare inclusa, hotel Crizantem, pret sejur 400lei" de hotel Crizantem