| mixaellah a întrebat:

Hei lume, va uitati la Pariu cu viata? NU am intzeles episodul 16 este ultima serie? Sau va aparea si 17? Si nu stiti cum se va termina, adica cine cu cine va ramine pin' la urma, sau daca nu stiti, cel putin spuneti ce credeti.Pentru cel mai bun raspuns dau funda.Promin,Si va rog raspundeti, ca sunt foarte curioasa.

Răspuns Câştigător
| kyttu a răspuns:

Cred ca Andrei si Ioana vor ramne impreuna, Sara ori va muri ori isi va gasi pe alt cineva. si Anca isi va gasi pe cineva poate pe Cristi. cred ca se va afla ca Monica si profu de sport sunt impreuna, probal ca va fi concediat si va pleca. (parerea mea)