| InnaArkane a întrebat:

Hei! Ma gandesc sa urmez liceul uman adica stiinte sociale dar daca stiti puteti sa imi spuneti si mie ce materii se fac si cat de greu este? Dupa ce termin liceul pot sa ma duc la Academia De Politie? E compatibil? Si daca da trebuie sa incep antrenamentul de pe acum? Sunt a 7-a.

Răspuns Câştigător
| Miree a răspuns:

Mai ai timp pana la Facultate. Nu conteaza la ce Liceu esti, poti sa dai la ce Facultate vrei. La stiinte sociale nu este greu deloc, ai sa vezi!