| Ourworld a întrebat:

Hei! happy

Ma numesc Flavia, am 14 ani si anul asta termin clasa a VIII a. As vrea sa urmez liceul militar insa nu prea stiu cum e. Ma intereseaza informatii in legatura cu proba fizica pentru admitere si cum este acolo ( in cazul in care sunt admisa ).

Răspuns Câştigător
| Nothing05 a răspuns:

Hey...sora mea face liceul militar...la Alba Iulia. daca vrei mai multe detalii vorbim pe mess.si iti spun. da-mi un mesaj pe privat si iti dau id:-p

Pupkiss

1 răspuns:
| ghita_2797 a răspuns:

Da deci trebuie sa dai proba sportiva apoi sa iei examenul medical si urmeaza probele scrise dar trebuie sa ai mediile generale peste 9, 80 ca sa intri bafta