| anonim_4396 a întrebat:

Trec acum pe clasa A VIII-A si m.ar interesa Liceul Militar Mihai Viteazul -Alba Iulia.
As vrea sa stiu despre proba pshiologica,contine doar o,, proba de personalitate" sau si un test de inteligenta?
As vrea mai multe informatii despre acest liceu, cum ar fi programul sau cand nu ai voie sa mergi acasa.
Cel mai mult as vrea sa aflu in ce consta proba pshiologica.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sint intrebari super simple:
Daca te calca cineva pe picior, te enervezi.
Consumi bauturi alcoolice... ocazional, deloc...
Nu se gasesc asemenea teste de colegiu (nu sunt licee militare) pe net, nu a stat nimeni sa le copieze si sa le puna pe net.
Poti face asemenea teste platind 50-60 lei la un cabinet de medicina muncii.

| Roxana223 a răspuns (pentru Salontanul):

Am inteles! Dar, nu este si un test de inteligenta?

| Salontanul a răspuns (pentru Roxana223):

Depinde cum le vine. Poate fi si un test din ala. Mergi la un cabinet si roaga-l sa-ti dea un asemenea test. Nu sunt complicate.

| Roxana223 a răspuns (pentru Salontanul):

Bine,am sa merg.
Iti multumesc pentru raspunsurile de mai sus!