| DyaBeiib98 a întrebat:

Hei! Ma puteti ajuta si pe mine cu tema la franceza?puppy dog eyes Am de facut un text in care sa spun ce semnifica pentru mine lectura, in franceza desigur. Ofer funda happy

Răspuns Câştigător
| TheFashion a răspuns:

La lecture est minunata.Este une manière que l'auteur ou l'auteur exprime les sentiments et sentimente. Lectura est un moyen de m'exprimer et je uneori.Este merveilleux parce que c'est quelque chose d'unique et de manière artistique pour s'exprimer.Ce zici de asta?

3 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Faites vos devoirs seulement

| BogdanVasc a răspuns:

E simplu. Prima data o faci in romana, cu baze din franceza (despre lectura franceza). Apoi, traduci totul frumos.

Daca nu vrei asa, posibil ca-ti e lene sa ti-o faci. Ce-ai zice daca ti-o facem la 100ron? Iti convine?

| TheFashion a răspuns:

Apropo am facut compunerea asta de pe google trnaslate si am doar 11 ani! Ms pentru funda