| Adda96 a întrebat:

Hei. Mi-am facut cont pe facebook si nu-mi trimit email-ul de confirmare, am dat de 10 ori cred retrimiteti. La fel si pe TPU nu primesc email-ul.Ce e de facut?

1 răspuns:
| JustSomebody a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa te ingrijorezi.Sunt 2 posibilitati:
1 trebuie sa astepti niste timp pana sa primesti acele email-uri deoarece retelele de socializare sunt foarte incarcate si nu pot trimite email-uri doarte repede pentru a nu se suprasolicita, deci mai asteapta putin
2 Poate este o problema cu Mess-ul tau, Incearca o noua versiunehappy
Sunt sigura ca se va rezolvahappy Bye