| oVeveritzaDulcexD a întrebat:

Sall! Mi-am facut un cont pe facebook si nu primesc emailul ala de confirmare. Am dat de cateva ori "Retrimiteti e-mail" dar tot nimic. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dorikut a răspuns:

Asigura-te ca adresa de mail este scrisa corect. Deasemenea verifica si folderul SPAM pentru orice eventualitate.

B-Bye! wave

| oVeveritzaDulcexD explică:

Am verificat si spamul iar emailul e corect crying

| Gufiii a răspuns:

Uita-te la spam sau asigura-te ca ai scris emailu corect daca nu e nici la spam si emailu e scrii scorect inseamna ca e de la ei.

| AdiTzA029 a răspuns:

Reintrodu adresa de email dar fara www. in fata doar numele de id@yahoo.com/ro sau ca ai