| xXx_6498 a întrebat:

Hei, mi-am luat depe net ReyCity, si il instalez, ii fac update, dar cand dau start, se face imaginea neagra, si ramane cateva sec asa, apoi se stinge jocul, de ce?(am un calculator super bun, de ultima generatie, asa ca nu asta e problema, da nu stiu care).

1 răspuns:
| matrixismyname a răspuns:

Poate ai tu calculator de ultima generatie, dar poate jocul necesita si alte programe instalate pe langa gen directx, ultimele drivere la placa video, un anumit windows?