| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Mpai de Sf. Alexandru ii fac prietenului meu o bratara si am cumparat ca sa pun ca un "pandantiv" un lacat si o cheie( nu va ganditi la alea obisnuite care se leaga usile, dinalea micute) si m.am gandit ca eu sa pastrez lacatul ca fiind inima mea si el cheia care mi.a "deschis" inima. Ce spuneti? e o idee buna?
Mi.a zis cineva ca cica se le dau pe amandoua ca numai el sa deschida lacatul ala cu cheia...mie mi se pare o prostie asta, dar ma rog...cum credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| BlackSoull17 a răspuns:

Cred că e o idee bună,şi eu am oferit ceva de genul,şi da, tu păstrează lacătul şi el cheiţa, aşa e mai interesant, sper că te-am ajutat, baftă

2 răspunsuri:
| Georgemy2 a răspuns:

Buna ideea, dar sper ca nu-i pervers ca s-ar putea gandi ca el are cheia iar tu lacatul, adica tancul in padure laughing In fine, e buna ideea

| Anndreeacatalinna a răspuns (pentru Georgemy2):

Nuu..nimic pervers...suntem cuminti laughing)