| BlueBird05 a întrebat:

Hei, pagina mea de facebook a fost furata. E vreun mod sa o pot recupera sau sa-i pot sparge contul celui care mi-a furat pagina? Urgent, dau funda!puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Placinta_Mihai_1996 a răspuns:

Da uite cum faci pasi simpli,
1 te loghezi pe www.yahoo.com, cu emailul si parola, ( findca cand faci un cont de faceboo, cere id(emailul) si o banala paroa, dai acolo te duci inapoi pe facebookc si dai forghet passwoard, si cere email numele si un numar de telefon,( neimportant ) pui numele, si email, te gaseste automat in baza de la facebook, si trimiti un email la, yahoo, si te loghezi iti trimite u cod pentru facebook, bagi codul, si zice parola nou, confirmati parola, funda ), ti-am explicat ca la copi de 5 ani, acum sti cum faci, nu uita funda pa,:DD

| AmySiAtat a răspuns (pentru Placinta_Mihai_1996):

Sa recupereze o pagina de facebook. Nu un cont.