| AnaSiPunct a întrebat:

Hei! Plac un baiat din clasa mea si el sta cu mine in banca,iar de fiecare data când se intersecteaza privirile noastre,incep sa ma fâstâcesc si spun numai prostii. laughing As vrea sa ii spun ca il plac, dar nu stiu cum s-o fac.Help me! Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu. Te asiguri ca sunteti doar voi doi intr-un anumit loc si ii zici ca-l placi. Stiu ca acum pare totul greu, dar in fond e o chestiune de cateva secunde. Curaj!

1 răspuns:
| Kidutzzzaaaaa a răspuns:

Hei eu iti sugerez sa te bagi suptil cu e in seamaa, gen : "am avut teme? " sau chesti la care o sa stii ca o sa iti poata raspunde, sper sa te ajute