| anonim_4396 a întrebat:

Hei prieteni... am si eu o intrebare... uite care e treaba. mie imi place de un baiat dar nu situ daca lui ii place de mine. i-a placut in clasa a cincea. (acum sunt a saptea)... ma rog in unele perioade ne intelegem foarte bine dar in unele ne certam foarte rau. chiar nu stiu ce sa mai cred... vreau sa imi dau seama daca ma place sau nu dar nu stiu cum sa fac asta... ma puteti ajuta fetelor?!?

3 răspunsuri:
| Nemesis_9263 a răspuns:

Cred ca la voi este vorba despre o tachinare adolescentina.Incearca sa il faci gelos, cocheteaza cu alti baieti si observa-i reactia. Daca i-a placut de tine, inseamna ca mai simte inca ceva.Baietii nu pot trece asa usor peste primele "iubiri"...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai o intrebare directa este cea mai buna, crezi ca putem fi doar amici sau impreuna?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ioi...greu de tot... puteti discuta serios fata in fata si sa lamuriti problemele.numai asa dai raspuns tuturor intrebarilor tale.ata daca ai curaj.asa ca daca vrei sa fie cv mai mult intre voi daca tot il placi ''spor la vorba'''...mult curaja, draga... mia