| ada_7517 a întrebat:

Pff, uite care e treaba am fost cu un baiat 2 zile, totul era bine si frumos, tineam la el si mi se parea ca si el tine la mine, dar din nefericire s-a despartit de mine pentru o fata din clasa mea. Cred ca va da-ti seama cum m-am simtit. Ma rog am trecut de stadiul asta fiindca dupa acea fata au mai urmat vreo 6 pe care le-a placut. Dar nu stiu din ce cauza se comporta foarte urat cu mine, fara ca macar sa ii fi facut ceva, adica el a fost cel care s-a despartit de mine si totusi imi vorbeste foarte urat. Inainte sa fim impreuna, eram prieteni si ne intelegeam bine.Pentru cei care au mai trecut prin chestii din astea, imi puteti spune din ce cauza baiatul respectiv are comportamentul asta? merci!

Răspuns Câştigător
| Vartolomei_Claudiu_1982 a răspuns:

..cred ca a profitat de firea ta..si acum se da mare pe langa ceilalti ..sa vada ei ca e el smecheras... ar trebui sa il iei putin deoparte si sa vb cu el despre asta si o sati zica si daca o sa te ignore iti dai seama ca e un profitor si un prost.
FUnda?

| ada_7517 explică (pentru Vartolomei_Claudiu_1982):

Pai cand l-am cunoscut nu era asa. si nu era mai timid cand venea vorba de fete, dar nu stiu de ce s-a schimbat asa brusc. si am incercat sa vorbesc cu el dar fara folos.chestia e ca ma deranjeaza foarte tare cand imi vorbeste urat chiar fara ca macar sa ma uit la el

| ada_7517 explică (pentru Vartolomei_Claudiu_1982):

Si era mai timid* scuzebig grin

| Vartolomei_Claudiu_1982 a răspuns (pentru ada_7517):

Pai zii sa vb mai frumos. daca nu nu il mai baga nici tu in seama daca vazi ca tot nu merge cu el lasa-l.

7 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

E genul caruia nu ii pasa, nu trebuie sa iti pese de el deloc, degeaba te gandesti la momentele in care el "iti arata" sau "iti spunea" ca esti frumoasa sau "iti facea" complimente pentru ca totul e un fals care urmeaza un scop bine stabilit, asta e dictat de multe ori de subconstient si personalitate dupa parerea mea... nu trebuie sa iti pese, cauta-ti un baiat cumsecade si fii happy fara elwinking
comportamentul se datoreaza faptului ca ati fost mai mult decat prieteni si pe urma nu ati mai fost, s-au schimbat lucrurile happy

| chibiusa a răspuns:

"...am fost cu un baiat 2 zile" - no comment. Ai fost 2 zile cu el, atat ai insemnat pentru el. Treci peste. Acum vorbeste asa cu tine doar ca sa-ti arate cine a fost "seful" in asa zisa relatie

| ƒℓυχ a răspuns:

L-au apucat nervii laughing