| Dreamt a întrebat:

HEI...problema: ziua asa-zisei celei mai bune prietene a mea acum cateva zile si nu m-a invitat(ea a venit la ziua mea acum o luna), dar am vb cu ea pe mess si mi-a zis ca trebuia sa se duca la tara, dar fiindca a plouat nu s-a mai dus si tot felul de,, abureli de genu' ". si mereu cand vorbesc cu ea imi spune ca vrea sa ne vedem. Si a fost la mine acasa, dar ea nu m-a invitat niciodata la ea. Spune ca prieteni de la ea de la bloc i-au facut nu stiu ce surpriza la 12 noaptea de ziua ei. Eu i-am dat,, cadou" de ziua ei o melodie(ce i-as fi putut da prin mess?) care e fix pe sufletul ei dar nu mia- zis nici multumesc, nimic...simt ca ma uita. Un sfat?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Eu zic ca te evita! waiting
---> Adica ea e cea mai buna prietena a ta si nici macar nu a facut un mic efort sa te invite la ziua ei? Macar daca ar fi fost sincera si ti-ar fi spus direct motivul de ce nu te-a invitat (dar ea a inceput sa-ti spuna niste inventii laughing ).
---> Eu cred ca ea nu iti este o prietena adevarata! sad
---> Ea crede ca tu ai nevoie de ea, dar de fapt eu cred ca e invers, iar ea doreste sa fie in centrul atentiei!

---> Ma bucur ca te-am putut ajuta! happy

1 răspuns:
| Visionfree a răspuns:

Uite o idee pentru. tine: gasesteti alti prieteni.
Uite alta idee: asigurate ca vorbesti cat mai putin si integreaza-te intr-un grup cu indivizi cu un nivel de inteligenta mai ridicat decat tine, poate vei putea pastra aparentele(ma indoiesc, dar nu strica sa incerci).