| andreea11062000 a întrebat:

In aceasta saptamana este ziua de nastere a celei mai bune prietenei ale mele. Ea ma invitat la ea fara sa imi spuna ca e ziua ei iar eu m-am prefacut ca ploua! Fiind o surpriza ce cadou as putea sa ii iau? Dau funda la ideea care a bucurat-o!

Răspuns Câştigător
| Andrada27LOVE a răspuns:

Ai putea sa- i cumperi un accesoriu dragut.

3 răspunsuri:
| heise a răspuns:

Eu de ziua prietenei mele cele mai bune (chiar daca nu vroia cadou >.>) i-am cumparat niste flori, prajituri si i-am facut o felicitare (daca nu ma insel). Poti incerca sa ii cumperi un ursulet, chiar daca e cea mai intalnita idee, pe mine una mereu ma incanta cand primesc ursuleti (si am cativa).

| allynNa20 a răspuns:

Poti sa-i cumperi un parfum care stii ca ii place sau niste oje de mai multe culori sau o geanta(daca ai bani si poti sa i le iei pe toate cred ca ar bucura-o enorm)big grin

| andreea11062000 explică:

Andrada27LOVE este castigatoare!