| Flexx a întrebat:

Hei. Recent mi-am facut tumblr si am o dilema. Nu stiu cum sa pun pozele pe orizontal,nu pe vertical, la mine se vede asa : http://please-smoke-for-me.tumblr.com/. Vreau sa fie pozele pe orizontal,mai multe poze, nu sa fie toate insirate in jos. Sper ca ati inteles ce am vrut sa spun.Dau funda. Cius.

Răspuns Câştigător
| iKaede a răspuns:

Schimba tema.

| Flexx explică (pentru iKaede):

Mulțumesc de răspuns. Îți dau funda, have a nice day.

2 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

E bine asa deoarece fumatul reprezinta boala si viciu( decadere), numai ca poza principala ar trebui sa fie mai in centru