| Element_3470 a întrebat:

Hei salut am intrat la profilul' Resurse naturale si protectia mediului la un liceu agricol...deci stie careva ce materii voi studia?big grin

Răspuns Câştigător
| b3b3l00sha a răspuns:

Pai cam toate, fara muzica, desen...o sa faci mai multa chimie, biologie si in plus niste module...cum ar fi ecologie, spp mai multe, dar care difera de la an la an si psihologie. stiu sigur pentru ca sunt la acelasi profil

1 răspuns:
| liliacALB a răspuns:

In primul rand ai gresit domeniulwinking Pai, mai mult ca sigur geografie, biologie.