| RiveSide a întrebat:

Hei, salut, am o problema cu telefonul... pun USB-ul si in el si in PC si totusi mi-l citeste, adica telefonul ma pune sa aleg intre Samsung Kies si Stocare in masa doar ca, cand incerc sa intru din PC pe el, spre exemplu sa pun jocuri, am un driver care se numeste Removable Disk, si daca dau dublu click, imi zice:
Please Insert A Disk Into Drive L:.
Ceva raspunsuri?
Cel mai bun raspuns =

Răspuns Câştigător
| KaTaNa97 a răspuns:

Pai Samsung Kies e program original Stocare e tot ce ai in card...incearca sa instalezi ambele CD-uri si sa folosesti programulwinking... sper ca te-am ajutat