| Beibbs a întrebat:

Hei.:* Salut. Am si eu o intrebare. Peste cateva zile este ziua prietenului meu. Si nu mai stiu ce as putea sa-i fac cadou..Ne`am cam facut tot felul de cadouri..de la ursuleti de plus pana la lantisoare si multe altele.puppy dog eyes Ati putea sa ma ajutati cu cateva idei? puppy dog eyes Multumesc.:*

Răspuns Câştigător
| AnneKitten a răspuns:

O cana personalizata cu poza voastra :-) sau poate un bilet la un concert la trupa sau cantaretul care-i place lui.tu stii cel mai Bine ce ii place.kiss

| Beibbs explică (pentru AnneKitten):

Multumesc de idee.:* Cred ca chiar o sa o aplic.:*:*

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu stiu daca te ajuta ca nu ma prea pricep la cadouri de genul, dar sunt tot felul de magazine cu cadouri unde am vazut carti destul de subtiri, dar erau foarte dragute, cu dedicatie pentru iubit, daca ii place sa citeasca ai putea incerca happy

| Beibbs explică (pentru fluturas):

Multumesc de ajutor.:*

| NeedYouNow a răspuns:

Un ceas...ca,cand se uita la ceas sa-si aduca aminte de tine... love struck

| Beibbs explică (pentru NeedYouNow):

Are de la sora lui.sadpuppy dog eyes Multumesc oricum.:*:*:*:*