| rusuraduconstantin a întrebat:

Hei salut! Am un cont de youtube pentru gameplay-uri https://www.youtube.com/channel/UCbVT2jO-NbrvzpIh_mdquaQ
si vreau sa il cresc si sa il fac mai popular, de preferat fara bani. Cum sa fac asta?

1 răspuns:
| Lothar a răspuns:

In primul rand (parerea mea) nimeni nu vrea sa se uite la jocul ala pe care l joci
O idee ar fi sa te joci Battlefield, Call of Duty sau AC, sau macar ceva amuzant
In al doilea rand fa ti un plan, te am ascultat 1 minut si m am plictisit, nu vorbesti rau dar alege ti bine vorbele si popularitatea vine de la sine daca esti bun
Plus ca oamenii vor ceva nou ce n au mai vazut, daca te urci pe pereti sau te dai batman e okay, fa ceva unic