| Biu a întrebat:

Hei.Se apropie luna Martie. ce i-as putea cumpara mamei de 8 Martie? Idei. >.<

5 răspunsuri:
| αℓє a răspuns:

Biuu.Sunt Ciufu.love struck
Un parfume.
Un lantisor de argint.
O camasa.
Sau ceva facut De Tine

| cuteandfunny a răspuns:

Parfum,bijuterii,ceva personalizat,(daca ai bani o,, vizita,, la SPA de ex ) sa planifici o mica excursie impreuna cu tatal tau... acum pe moment nu a alte idei happy

| GwenS a răspuns:

Un parfum.niste cercei; o bratara finuta; un lant mai finut.si depinde de aur sau argint (tu ii stii preferintele)

| Deliii a răspuns:

DE ce neaparat cumparate?
ALege niste poze cu ea. Daca ai Prin casa
si fai un album.DEa lungul anilor.
SAu daca nu.Cu tinehappy
Sunt sigura ca mamei tale i-ar placea la fel de mult:*

| Cristinaaa_6608 a răspuns:

Pai poti sa ii faci un buchet de flori, o poza cu tine pusa in rama:d.