| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea cumpara mamei mele de 8 Martie? Va rog dati raspunsuri cat mai repede se apropie 8 Martie.

3 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Orice ii vei da, sigur v-a aprecia doar e de la fiica ei. daca ii plac floriile ii poti lua o floare in ghiveci dar care sa nu moare. Daca sunteti mai apropiate ii poti lua o rama si pui o poza cu voi(bineinteles daca dispui de bani), iar daca nu. ii iei o felicitare. ii scrii tot ce ai pe suflet, si ii multumesti ca ti-a dat viata si ca te-a ingrijit si sigur va fi un cadou frumos din partea tahappy

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna. Poi ai putea sa-i oferi dragostea ta love struck si o felicitare pe care ii scrii o poezie happy cred ca ar aprecia mai mult asta, decat oricare cadouhappy love strucklove strucklove struckhappy kiss Have a nice day!

Răspuns utilizator avertizat