| Crysstallss a întrebat:

Hei,se apropie majoratul unui prieten si chiar nu stiu ce cadou sa ii fac,cateva idei,va rog,ceva original,

3 răspunsuri:
| tlaura a răspuns:

Un ceas thinking

| Vio199 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema dar difera;) pai daca are pierce poti sa-i iei un cercel, o bratara, un lant (pentru baieti evident), parfum daca te duci la oriflame si platesti cu banii jos iti face reducere 30%, bluze, tricouri cu mesaj amuzant, ceva pulovere, o esarfa, un ceas, sau:
http://cadouridecoratiuni.ro/cadouri-pentru-barbati-pentru-birou.html

| lorennnna a răspuns:

Ai putea sa ii faci o poza cu voi 2, o camasa, un ceas, un tricou personalizat:*