| AmmAn a întrebat:

Sambata viitoare este majoratul unui prieten si nu stiu ce sa ii iau cadou. Dati-mi va rog niste idei

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Poti sa-i iei un ceas ceva mai fain, mai multe carti dintr-o anumita serie daca stii ca este pasionat sau daca stii ca are vreun hobby atunci ii poti lua ceva care sa-l ajute in practicarea acestuia.
Iarasi, daca adora fotbalul atunci ar fi faina si o minge originala.
Eu unul as alege varianta cu ceasul. Este oarecum sigura. Asa cred.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I'as lua un parfum INVICTUS ( este scump dar este WOW )

Ceva ce are legatura ce ii place : Echipa de fotbal - muzician sau niste adidasi-tenesi originali precum : converse happy

| Kenya a răspuns:

Eu i-as lua un parfum happy

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Poti sa ii iei un ceas, smartwatch. Acum depinde de cati bani ai si de cati vei sa aloci pentru el. Poti sa ii iei dvd-uri cu filme, un joc de ex pentru x-box. Daca practica un sport de ex Football i-ai o minge cu semnaturi, rachete de tenis daca joaca, echipament, etc. Succes!