| ioαnα a întrebat:

Hei!
Stie careva un program bun de mixat?
In afara de VirtualDj, mi se pare prea dificil, nu prea stiu sa umblu cu el.

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Poti cauta tuturiale (sunt multe pe net) si in maxim 2 saptamani te vei invata asa cum trebuie. Pare complicat dar nu e deloc.

7 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Virtual DJ e cel mai simplu program de sound editing si sound mixing. Eu recomand FruityLoops.

| ioαnα explică (pentru TheAce):

Mersi pentru raspuns big grin
despre Virtual Dj pot sa zic ca intr-adevar este un program destul de bun, dar trebuie sa stii cum sa-l folosesti... mie mi se pare complicat, sincer.

| ioαnα explică (pentru TheAce):

Ai dreptate. Mersi mult pentru sfat.

| TheAce a răspuns (pentru ioαnα):

Poti cauta tuturiale (sunt multe pe net) si in maxim 2 saptamani te vei invata asa cum trebuie. Pare complicat dar nu e deloc.

| Oxanelyy a răspuns:

Daca esti proasta.

| oKz a răspuns:

App., dacà nu sti sa umbli cu àla, pentru a folosi unu mai bun, ai nevoie de practica, cele care sunt mai usor de folosit sunt cele mai proaste XC.

| sankigen a răspuns:

Foloseste AtomixMP3 e foarte usor de folsit.Succes!