| pitikaaaa a întrebat:

Hei, stiu ca nu am mai intrat pe aici de f mult timp. dar acum cum stiu ca voi sunteti o comunite buna si ajutati lumea, va rog din suflet ajutati-ma cu niste job`uri pe timpul verii pentru minori(am 14 ani), stiu ca nu prea am unde sa lucrez dar vreau banii meihappy as vrea sa impart pliante sau sa am grija de animele(caini in special, sa ii scot afara.)sau ceva pe statiuni gen clovn(sa impart baloane). va implor:X;happy cine doreste sa ma ajute sa imi spuna si il voi contacta prin mesaj privat cu id`ul meu:X sau numarul de telefonbatting eyelashes multumesc mult:*

3 răspunsuri:
| pitikaaaa explică:

@ali27g10 nu ma descuraja.laughing o pustoaica de 11 ani imparte pliante in Mamaia si pretul e in functie de cate pliante da.happy

| PanaDeIdei a răspuns:

Pai. la varsta asta nu stiu unde ai putea sa te angajezi...nu au voie sa angajeze minori decat la negru. Asa ca mai bine nu. Poti, in schimb sa vorbesti cu un vecin care are caine sa il plimbi 1 saptamana, pentru un pret...sau, ai putea sa faci bratari si sa le vinzi. Chestia cu bratarile e foarte avantajoasa, un prieten a strans 200 de lei intr-o saptamana. Bafta.

| PanaDeIdei a răspuns:

Eu iti zic din experientza mea big grin mrg.scuze daca nu te am ajutat.dar asta e parerea mea... big grin eu stiam ca pana la 16 ani sau 14 thinking nu ai voie sa imparti pliante...si nu stiu unde ai putea sa te angajezi ca asa ceva( nu stiu firme care fac asta). eu ti am zis parerea mea. si mi se par emult mai comod sa faci ceva de acasa