| tudorMJ a întrebat:

Hei, sunt din Buzau si sunt a 8-a si nu stiu exact in ce ordine o sa-mi pun liceele pe lista pentru ca eu vreau pe mate-info Hasdeu doar ca am media in V - VIII 9.60 si eu la romana sunt cam de 8.6 si la mate cam de peste 9.50 iar eu vreau pe mate-info mai mult pentru programare. Imi puteti spune care este mai ok ca si colectiv si sa se si invete programare dintre Eminescu sau Marghiloman?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Imi puteti spune care este mai ok ca si colectiv"

nici un răspuns nu va fi obiectiv pentru că (mai mult ca sigur) nimeni nu a fost elev in ambele școli să poată face o paralelă intre ele. Du-te unde merg colegii tăi mai apropiați