| MikeZG a întrebat:

Sunt clasa a 8a si vreau sa stiu care este cel mai bun liceu din Ploiesti(profesori de treaba, fara talharii, drogati, etc.). Cred ca o sa imi iasa media undeva intre 9.50-9.60 si vreau sa dau la mate-info.

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Te-ai putea duce la Colegiul National "Mihai Viteazul" unde media de intrare a fost 9, 39 sau la Colegiul National "Ion Luca Caragiale". Vezi alte licee din Ploiesti la link-ul:
http://www.admitereliceu.ro/alege-liceu-pas-2?county_id=32&city_id=

| Ovidiuo a răspuns:

Sunt cate-va!

| MikeZG explică (pentru Ovidiuo):

Mda... Si care sunt?