| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Sunt foarte plictisită, ceea ce e ciudat, pentru că n-am mai fost plictisită de cel puțin doi ani. Ce aș putea face acum? Afară nu ies, pentru că e foaaarte cald. Am citit. Citesc de o săptămână de dimineața până seara. Am încercat să văd un film Ieri am reușit, azi nu, deoarece am fost întreruptă și nu m-am mai putut concentra după. Nu prea am prieteni în apropiere, deci mersul la cineva nu e o opțiune. Nu am pe cine să sun în acest moment. Adevăru-i că vreau să fac niște brățări, dar nu am răbdarea necesară, așa că o altă variantă „a picat".
Așadar, ce propuneri aveți?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

1.Asculta muzica
2.Scrie ceva fain (povesti/apuca-te de un jurnal eventual)
3.Gateste ceva nou, o prajitura sau ceva racoritor caci e vara
4.Deseneaza ceva fain daca ai talent
5. Apuca-te de un joc, ceva? (macar incearca daca nu ai ce face)
6.Fa ordine prin lucruri si da ce nu-ti mai trebuie la oamenii sarmani.
7. Daca vrei te poti uita la anime-uri. Daca spui un gen atunci iti pot recomadna cateva.
8. Uita-te la seriale, nu filme intrucat sunt episoade mai mici si poti sa vezi cate un episod pe zi sau ceva de genul...nu ar dura mult.
9.Invata sa faci origami sau fa bratarile alea. Fa-ti rabdarea daca nu o ai!
10.Dormi...alte idei nu mai am.

Ps: as fi zis sa mergi la piscina dar vad ca ai refuzat

Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Îmi poți recomanda acum niște animeuri ( pentru mai târziu). Mersi pentru recomandări. Ieri am și uitat că joc Dota laughing. Chiar acum o să recuperez timpul pierdut ieri. Mă uit la un serial, dar ieri n-aveam chef de el.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu joc LOL...ma enervez rau de tot de obicei dar merge. Dota merge cu intreruperi la mine crying

E bine asa. smug
Nu stiu ce gen iti place...incearca Terror In Tokyo,Zetsuen No Tempest, Akame Ga Kill,Atack on Titan, Mirai NIkki, Tokyo Ghoul, Fate Stay Unlimited, Fate Zero zii un gen caci asa pot s-o tin si pana maine happy

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

laughing Mi-a plăcut foarte mult Death Note. Știi ceva asemănător? No, mersi și pentru celelalte. Hheuuh, la mine se întrerupe foarte rar Dota, dar tot mă enervez. laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Asemanator cu Death Note? Pai ar fi Monster si Code Geass. Nu le-am vazut dar mi le-au recomandat altii intrucat zic ei ca "seamana mult cu death note".

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

laughing Mersi, deși sunt realistă crying, acela este unic.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neaparat unic, doar "Masterpiece". Cateva asemanari cu el o sa gasesti dar nu mai mult de 5% laughing Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Mulțumesc. laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere smug

23 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi ce faceți acum? Știu că „navigați" pe internet, dar mai faceți și altceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nimic, sunt la fel de plictisită. mor de cald crying

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pff, aaasta e chiar nașpa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

câți ani ai?hee hee

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

| MeddyMaddy a răspuns:

Sparge o samanta, fa o prajitura, invata ceva nou.

| anonim_4396 explică (pentru MeddyMaddy):

Nu-mi plac semințele crying. Ceva nou? hmmm... crying(

| iwanttodestroytheworld a răspuns:

Ai putea sa desenezi sau sa rezolvi integrame. Daca nu ai prieteni prin apropiere, poti sa te distrezi impreuna cu familia. Bafta! happy

| anonim_4396 explică (pentru iwanttodestroytheworld):

Cred că voi desena azi. Ieri n-am făcut-o.

| Mihaelagirl a răspuns:

Fa lucurile care iti plac sau gaseste idei cu prieteni tai.

| anonim_4396 explică (pentru Mihaelagirl):

Mulțumesc. Exact asta am făcut. laughing

| dia733 a răspuns:

Pai ai putea sa:
1. Danseaza pe muzica ta favorita
2. Scrie niste povesti
3. Da drumul la ventilator si incepe sa te relaxezi
4. Fa un milkshake sau orice altceva racoritor (limonada etc.)
5. Fa o lista cu ce poti face iarna care vine
6. Incearca sa gatesti ceva
7. Si fa ce iti place

| anonim_4396 explică (pentru dia733):

Astea sunt niște ideeeeeeei buneeee.

| 30CENT a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mergi la o piscina.

| anonim_4396 explică (pentru 30CENT):

Eu cred că nu. Nici asta nu-mi place să fac. laughing Sunt un caz pierdut.